مهندس سعید کمرخانی

آموزش نصب نرم افزار Siemens Solid Edge 2019

آموزش نصب نرم افزار Siemens Solid Edge 2019Reviewed by آموزش نصب نرم افزار Siemens Solid Edge 2019 on Aug 21Rating: 5.0آموزش نصب نرم افزار Siemens Solid Edge 2019آموزش نصب نرم افزار Siemens Solid Edge 2019
آموزش نصب نرم افزار Siemens Solid Edge 2019
آموزش نصب نرم افزار Siemens Solid Edge 2019

لرن مکانیک : Solid Edge محصول شرکت قدرتمند Siemens بدون شک یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای طراحی و شبیه سازی است. این نرم افزار پیشرفته امکانات بی‌نظیری در زمینه طراحی‌های صنعتی و شبیه سازی قطعات پیش از تولید در اختیار مهندسین قرار می‌دهد. این نرم افزار به مهندسین الکترونیک، مکانیک، فرآیند و تولید و متالورژی کمک می‌کند تا بتوانند ایده‌های مهندسی خود را به طور حرفه‌ای پیاده سازی کنند و همزمان شرایط واقعی کاری قطعات را شبیه سازی کرده و اطلاعات بسیار جامعی بدست آورند. این نرم افزار از چند فاز اصلی متشکل از Design و Simulation و Manufacturing تشکیل شده است که در هر مرحله مهندسین را راهبری می‌کند.

راهنمای نصب نرم افزار Siemens Solid Edge 2019

1- از پوشه Setup فایل Install.hta را اجرا نموده و زبان موردنظر خود را انتخاب کنید. منتظر بمانید تا فایل های موقت نصب نرم افزار در سیستم کپی شوند. پس از اتمام عملیات، پوشه ی حاوی آن ها بازخواهد شد.

2- در پنجره ی باز شده فایل autostart.exe را به صورت Run as Adminstrator  اجرا کنید.

3- هنگام نصب هیچ تنظیماتی برای لاسنس وارد نکنید و طبق استانداردهای پیش فرض مراحل نصب را به پایان برسانید.

4- (دلخواه:) سایر ماژول‌های مورد نیاز خود مانند Data Migration Component را نصب کنید.

5- پوشه ی Solid Edge 2019 موجود در Crack را در محل نصب نرم افزار (به طور پیش فرض C:\Program Files\Siemens) کپی و جایگزین فایل‌های قبلی کنید.

6- پوشه ی Keyshot7 موجود در Crack را در محل نصب نرم افزار Keyshot7 (به طور پیش فرض C:\Program Files) کپی و جایگزین فایل‌های قبلی کنید.

7- اگر Solid Edge 2019 Data Migration Component را نصب کرده اید، از درون Crack پوشه Solid Edge 2019 Data Migration Component را در مسیر پیش فرض C:\Program Files\Siemense\ کپی و جایگزین فایل های موجود کنید.

8- از پوشه Crack فایل SolidSQUADLoaderEnabler.reg را اجرا کرده و اجازه دهید تغییرات لازم اعمال شوند.

9- سیستم خود را یکبار Restart کنید.

10- از طریق مسیر All Programs > Siemens Solid Edge 2019 > Choose PDM Integration نرم افزار را اجرا کنید گزینه Solid Edge with File Mnagement را انتخاب نموده و Solid Edge PDM Client را ببندید.

نصب آپدیت نرم افزار Siemens Solid Edge 2019

1- برای نصب این آپدیت بایستی قبلا نرم افزار Siemens Solid Edge 2019 را نصب نموده باشید.
2- فایل آپدیت آفلاین Solid Edge 2019 MP08 را که به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده است دانلود نموده و آپدیت را نصب کنید. (اگر Solid Edge TechPublications 2019 رانیز نصب نموه اید آپدیتش را می توانید نصب کنید.)
3- در صورتی که قبلا نرم افزار اصلی را کرک نموده اید نیازی به فعالسازی مجدد نیست در غیر این صورت برای اعمال کرک از راهنمایی های Read Me.txt استفاده کنید.

نکات:
– مجموعه Standard Parts Libraries شامل کتابخانه‌ها و اضافات این نرم افزار می‌باشند که به صورت مجزا بر روی نرم افزار نصب می‌شود و شامل دو کتابخانه ماشین‌ آلات و دستگاه‌ها (Machinery) و سیستم‌های طراحی لوله (Piping) می‌شوند، در صورتی که به این دو کتابخانه نیاز دارید می‌توانید آن را به صورت جداگانه دانلود و بر روی Solid Edge نصب کنید، برای این کار لازم است تا مجموعه قرار داده شده را دانلود کرده و با اجرای فایل Autostart.exe مراحل نصب را ادامه دهید.

ارسال نظر